1. privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 1 din 15 ianuarie 2024 privind aprobarea proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Eficientizare energetică a clădirii serviciului de ambulanță Tecuci, județul Galați”
2. privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 2 din 15 ianuarie 2024 privind aprobarea proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Reabilitare termică și modernizare energetică a instalațiilor aferente Spitalului Clinic Județean de Urgență „Sf. Apostol Andrei” Galați”
3. privind: aprobarea indicatorilor tehnico-economici rezultaţi din Proiectul Tehnic şi Proiectul Tehnic privind realizarea obiectivului de investiţie: „REABILITARE TERMICĂ ŞI MODERNIZARE ENERGETICĂ A INSTALAŢIILOR AFERENTE SPITALULUI CLINIC JUDEŢEAN DE URGENŢĂ SF. APOSTOL ANDREI GALAŢI”
4. privind: aprobarea indicatorilor tehnico-economici rezultaţi din Proiectul Tehnic şi Proiectul Tehnic privind realizarea obiectivului de investiţie: „Eficientizare energetică a clădirii Serviciului de Ambulanță Tecuci, județul Galați”