Proiecte de hotărâre – ședință extraordinara – CJG (22 august 2022)

– privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 97/30.03.2022 privind aprobarea proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Renovare energetică a clădirii Consiliului Județean Galați situată în Strada Eroilor, nr.13A”

– privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 94/30.03.2022 privind aprobarea proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Renovare energetică a Unității Medico-Sociale Gănești – Pavilion Central, Pavilion I șiPavilion II”

– privind: modificarea Hotărârii nr. 87 din 30 martie 2022 a Consiliului Judeţean Galaţi privind aprobarea depunerii proiectului „Creşterea eficienţei energetice a imobilului amplasat pe strada Eroilor nr. 16 – Galaţi” și asumarea unor obligații ce revin Consiliului Județean Galați, în vederea implementării acestui proiect

– privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 95/30.03.2022 privind aprobarea depunerii proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Renovare energetică a Bibliotecii Județene V. A. Urechia Galați – Corp A”

– privind: modificarea Hotărârii Consiliului Județean Galați nr. 96/30 martie 2022 privind aprobarea depunerii proiectului și a cheltuielilor legate de proiect pentru realizarea obiectivului „Renovare energetică a Complexului Muzeal de Științele Naturii RăsvanAngheluță Galați – Corp 1”

Anterior Convocare sedinta extraordinara – CJ Galati (publicat 19 august 2022)