Proiecte de hotărâre – ședință extraordinara – CJG (publicat 19 iulie 2023)

– privind: aprobarea Actului adițional nr. 1 la Contractul de dare în administrare nr. 8514/03.07.2023, încheiat între Consiliul Județean Galați și Unitatea Medico-Socială Gănești

– privind: aprobarea indicatorilor tehnico-economici rezultaţi din Proiectul Tehnic privind realizarea obiectivului de investiţie: “Renovare energetică a clădirii Consiliului Județean Galați situată în strada Eroilor, nr. 13A”

– privind: aprobarea indicatorilor tehnico-economici rezultaţi din Proiectul Tehnic privind realizarea obiectivului de investiţie: “Creșterea eficienței energetice a imobilului amplasat pe strada Eroilor nr. 16 – Galați”

– privind: aprobarea indicatorilor tehnico economici rezultaţi din Proiectul Tehnic privind realizarea obiectivului de investiţie: “Renovare energetică a Complexului Muzeal de Științele Naturii Răsvan Angheluță Galați – Corp 1”.

Anterior RAPORT SEMESTRIAL